Karjeras vietne

Izveido savu profilu

Jau izveidots profils? Autorizējies.

Kur tu vēlies strādāt?

Joma, kurā vēlies strādāt?

Pieslēgties ar

vai
Vai tu domāji @

Noklikšķinot pogu “Es apstiprinu”, Tu sniedz savu piekrišanu zemāk aprakstītajām darbībām.

"Latvija strādā" iegūst personas datus nolūkā pārvaldīt tās “Latvija strādā" darbības, kas saistītas ar darbinieku pieņemšanu darbā. Tas nozīmē, ka "Latvija strādā" var saglabāt un izmantot personas datus saistībā ar kandidātu vērtēšanu un atlasi, kā arī interviju un testu sagatavošanu un veikšanu, to rezultātu vērtēšanu, un citas darbības, kas nepieciešamas darbinieku atlases procesā, tostarp galīgo pieņemšanu darbā.

"Latvija strādā" neizpauž personas datus nepilnvarotām trešajām pusēm, taču var izmantot trešo pušu atbalstu, kas rīkojas "Latvija strādā" vārdā. 

Ar šo Tu apliecini, ka piekrīti personas datu apstrādei, izmantošanai, nosūtīšanai un / vai izpaušanai trešajām pusēm, kas rīkojas “Latvija strādā” vārdā, tostarp personas datu nosūtīšanu uz serveriem un / vai datubāzēm ārpus valsts, kurā tiek sniegti personas dati (piemēram, ārpus Eiropas Ekonomikas zonas un Amerikas Savienotajās Valstīs).

"Latvija strādā" ir atbildīgs par Tavu personas datu izmantošanu. Tev ir tiesības piekļūt saviem reģistrētajiem personas datiem. Jautājumu gadījumā aicinām sazināties, nosūtot mums e-pastu uz: krista.skepa@erda.lv.

Lūdzu, pārbaudi savu pastkastīti

Lai pieteiktos Connect, tev ir jāapstiprina e-pasts, kuru tikko tev nosūtījām.